Ramazan

Üniversite Kampüslerinden Ramazan Manzaraları

Ramazan her yıl rahmetiyle, bereketiyle sofralarımızı ve gönüllerimizi şenlendiriyor. Bizler de her yıl aynı heyecanla aynı coşkuyla Ramazan’a hazırlanıyor, onu karşılıyoruz. Ramazan ayının son gününde sizler için üniversite iftar manzaralarını derledik. Birbirinden kıymetli öğrenci ve öğretmenleriyle kampüslere kurulan iftar sofralarındayız.

Boğaziçi Üniversitesi

Bogazici Universitesi

Ramazan, kardeşini anlayabilme
Ramazan, on bir ayın kıymetli on ikincisi

Bogazici Universitesi 2

İstanbul Üniversitesi

Istanbul Teknik Universitesi

Ramazan, kardeşine bir tebessüm hediye etme
Ramazan, rahmet bereket
Ve Ramazan, ümmet.

Istanbul Universitesi 2

Galatasaray Üniversitesi

Galatasaray Universitesi

Her yıl Ramazan ayında ortaya çıkan manzaralar gönüllerimizi fethetmekle beraber gözlerimize şenlik oluyor. Bu yıl da birçok okulda bu manzaralara şahit olduk. Ramazan iftarlarında ortaya çıkan birlik, beraberlik ve ümmet olma bilinci kalplerimizi doyurdu..

İstanbul Teknik Üniversitesi

Istanbul Teknik Universitesi 1

İslam; birlik dini, topluluk dini. Nerede güzel bir topluluk olsa hep oraya katılmak hep onlardan bahsetmek ister gönül. Bu yazımızda da sizlere bu güzel topluluklardan, Ramazan iftarlarında ortaya çıkan güzel manzaralardan görseller sunacağız.
Ramazanı layıkıyla yaşamak hep gönlümüzde olan bir duadır. Her yıl biraz daha yaklaşırız bu duamıza ve her yıl yeni bir güzellikle karşılaşırız Ramazan ayında. Bir sonraki Ramazan’da bizi karşılayacak güzellikleri merakla bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu