Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Haberlerİngiltere

Londra’daki İzcilerden Depremzedelere Destek Yürüyüşü

Bugünkü haberimizde Doğu Londra’nın Redbridge semtine konuk olacağız. Londra’daki izciler tarafından depremden etkilenenler için bir yürüyüş düzenlendi. Gelin haberimize yakından bakalım. 

Londra‘nın ilk izci gruplarından olan, yaşları 4 ila 18 arasındaki Müslüman izcilerden oluşan 70 kişilik ekip; ülkemizde ve Suriye’deki depremzedelere yardım toplamak için bir yürüyüş düzenledi. Şehrin doğusunda bulunan Redbridge semtinde yaklaşık 20 km uzunluğundaki bir alanda yapılan yürüyüş sonucunda 28.000 Euro’luk yardım toplandı. Toplanan bağış; depremzedelerin barınma, gıda, ilaç ve hijyen kiti gibi ihtiyaçlarını gidermek için sahada aktif olarak bulunan Islamic Relief aracılığıyla sahiplerine ulaştırılacak. 

Bir izci ekibinin ihtiyaç sahiplerinin yaralarını sarabilmek amacıyla toplu bir bağış organizasyonu düzenlemeleri gerçekten ilham verici.

İzci Lideri Shabana Shaukat
İzci

Bulunduğumuz konum ve sahip olduğumuz şeyler ne olursa olsun, eğer biraz düşünürsek insanlara ve kendimize yardım edebileceğimiz pek çok yol bulabiliriz. Çizilen sınırlara ve kilometrelere aldırmadan, bu güzel izci ekibi gibi insanlığa ilham olanlardan olmak duasıyla.

Kaynak
AboutIslam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu