Bizden HaberlerDuyurular

Bi’ Dünya Haber Mobil Uygulaması Güncellendi

Dünya genelinde Müslümanlarla ilgili güzel gelişmeleri sizlere aktardığımız mobil uygulamamız güncellenerek çok daha kullanışlı ve eğlenceli bir hale kavuştu, bunun yanında haber ve içerik sayısını artırarak uygulamayı sizler için zenginleştirdik. 6 kıta, 100’den fazla ülke, 20’den fazla kategoride içeriğe ulaştık.

Görüşleriniz Bizim İçin Değerli

Güncellemeleri yaparken sizden gelen tenkit ve önerileri de göz önünde bulundurduk. Örneğin göze daha çok hitap eden, gözü yormayan bir font belirledik. Uygulamada karşılaştığınız hataları gidererek daha iyi bir uygulama deneyimi için gereken altyapıyı hazırladık.

WhatsApp Gorsel 2023 07 08 saat 19.03.01
Bi' Dünya Haber Mobil Uygulaması Güncellendi 1

Aramakla Bulunmaz Ama Bulanlar Arayanlardır

Uygulamanın güncel versiyonu ile aradığınız haberleri haber arama özelliği ile kolayca bulabilecek, net ve renkli biçimde ayrılmış panellerle özellikle okumak istediğiniz kıta, ülke ya da kategoriye rahatlıkla ulaşabileceksiniz.

Kişiselleştirilmiş İçerikler: İlgi Alanlarınıza Göre Filtreleyin!

Bunun yanında uygulamada “Sizin İçin Seçtiklerimiz” bölümü oluşturduk. Bu sayede uygulamayı indirdikten sonra kendi ilgi alanlarınıza dair kategorileri seçerek bu bölümde kişiselleştirilmiş bir haber akışına sahip olabileceksiniz. 

Screenshot 2023 07 06 10 00 29 023 bidunyahaber.org e1688662073525

Size Bir Sürprizimiz Var!

Bir diğer güncelleme ise “Sürpriz Haber Kutusu”. Uygulamanın sağ üst köşesindeki hediye kutusuna tıkladığınızda sitemizdeki yüzlerce haberden bir tanesi rastgele karşınıza çıkacak dünyanın herhangi bir yerinden güzel bir haber okuyacaksınız.

WhatsApp Gorsel 2023 07 08 saat 19.08.14
Bi' Dünya Haber Mobil Uygulaması Güncellendi 2

Birbirinden güzel haberler uygulamamızın güncel halinde sizi bekliyor! İndirmek için aşağıdaki butonlara tıklamanız yeterli😊

bi dunya haber mobil uygulama google play 5
bi dunya haber mobil uygulama app store 1536x531 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu