Duyurular

Bi Dünya Haber Instagram Sayfası 50 Bin Takipçiye Ulaştı

Bi Dünya Haber ekibi olarak sizler için hazırladığımız birbirinden güzel haber ve gelişmeleri tüm sosyal mecralarda paylaşmaya devam ediyoruz. En doğru ve samimi şekliyle gönüllü mutfağımızdan çıkan kimi umut aşılayıcı kimi ders verici hikâyeler, manevi bir yankıyı beraberinde getiriyor. Bu iyilik silsilesi sayesinde yalnızca sayımız artmıyor, aynı zamanda kendimizi 50 bin kişiyi aşan sıcak bir muhabbetin içinde buluyoruz. Aldığımız geri dönüşlerden anlıyoruz ki Bi Dünya Haber, Instagram aracılığı ve sosyal medya ekibinin itinalı emekleri ile kalplere yerleşmeyi başarıyor. Şimdi gelin, Bi Dünya Haber Instagram hesabımızda paylaştığımız en sevilen 5 reelsımıza göz atalım.

Kalbi Kırıklar İzlesin!

Kalbi Kiriklar Izlesin

1 milyon izlenmeye ulaşan ilk reelsımız olmakla gönlümüzde yeri ayrı olan bu videonun, sizlerden gelen çokça güzel yorum ve görüş ile daha da güzelleştiğini söylemek mümkün. Reelsi izlemek isterseniz linke tıklamanız yeterli.

https://www.instagram.com/reel/Cim9sDNOGz6/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Küçük Kızın Ezanla İlk Tanışması!

Kucuk Kizin Ezanla Ilk Tanismasi

Sosyal medya ekibimizin gözdelerinden biri olan bu videonun, onu izleyenlerin yüzlerinde tebessüm bırakmaması adeta imkânsızdı. Videonun kahramanı minik, ama bıraktığı tesir şüphesiz büyüktü. Reelsi izlemek isterseniz linke tıklamanız yeterli.

https://www.instagram.com/reel/Ci8IFS7MFET/?igshid=YmMyMTA2M2Y

Ameliyathanede Kur’an Dinleyen Doktor!

Ameliyathanede Kuran Dinleyen Doktor

Bir diğer örnek ise, ekibimizin güncel ve anlık araştırmalarının bir meyvesi. Instagram’ı dakik kullanarak böylesine ilham verici bir etkileşime sebep olabilmek, Kur’an’ın şifasına nail olabilmek için bir umut kaynağı. Reelsi izlemek isterseniz linke tıklamanız yeterli.

https://www.instagram.com/reel/CkD4q4-vRt2/?igshid=YmMyMTA2M2Y

Yatsıyı Erken Kılmışımdır

Yatsiyi Erken Kilmisimdir

Hepimizi gülümseten ve ortak duygularda buluşturan bu tarz videoları da paylaşmayı ihmal etmiyoruz. İzleyenlerin, hazırlayanların ve herkesi tebessüm ettiren mizah içeriklerinin devamının geleceği bilgisini ise şimdiden verebiliriz. Reelsi izlemek isterseniz linke tıklamanız yeterli.

https://www.instagram.com/reel/Cj_CNsNtwrf/?igshid=YmMyMTA2M2Y

İlginç Sosyal Deney

Ilginc Sosyal Deney

Sıradaki video toplumun nabzını ölçen bir sosyal deneyle ilgili. Müslüman olmayan biri tarafından yapılan deneyde Müslüman bir hanımla karşılaşılıyor ve video çarpıcı bir şekilde sonlanıyor. Yardımseverlikle yaklaşan Müslüman hanımın, yaptığı iyilikten ötürü sarılmak isteyen adamı geri çevirdiği video için çok güzel görüşlere şahit olduk. Ancak bunlardan biri oldukça ilgi çekiciydi “Dinimin hassasiyetlerini seviyorum, bir erkeğe yardıma mâni değil ancak sarılmak gerekli değil.” Reelsiizlemek isterseniz linke tıklamanız yeterli.

https://www.instagram.com/reel/CjSW9MLrc7t/?igshid=YmMyMTA2M2Y

Ünlü Boksör Müslüman Oldu

Unlu Boksor Musluman Oldu

Ünlü boksörün hidayetiyle herkesi mutlu eden bu reelsımız ise, İslam’ın sert kabukları aşıp yumuşak kalplere nasıl ulaştığının bir göstergesi. Bu yüzden Andrew Tate’nin hikayesi, paylaşıldıkça yeşeren bir umut kaynağı. Reelsi izlemek isterseniz linke tıklamanız yeterli.

https://www.instagram.com/reel/CkEckNlv8w2/?igshid=YmMyMTA2M2Y

Hollandalı Futbolcudan Müthiş Kur’an Tilaveti

Hollandali Futbolcudan Muthis Kuran Tilaveti

Oldukça beğeni toplayan bu video, ekibimiz başta olmak üzere birçoğumuzun içinden çıkamadıklarından. Instagram’ın olağan akışında karşımıza çıkan Kur’an tilavetiyle bir müddet durup huzuru hissetmek ise nefes almakla eş değer. Reelsi izlemek isterseniz linke tıklamanız yeterli.

https://www.instagram.com/reel/Ciw1gs5sjAM/?igshid=YmMyMTA2M2Y

Mescid-i Aksa’nın En Yaşlı Muhafızı!

Mescid i Aksanin En Yasli Muhafizi

İçimizi kıpır kıpır eden bu reelsta acıların tazeliğine rağmen inanç ve ümitlerimizi diri tutmanın heyecanını yaşadık. Reelsi izlemek isterseniz linke tıklamanız yeterli. Reelsi izlemek isterseniz linke tıklamanız yeterli.

https://www.instagram.com/reel/CjYZjHQpLZH/?igshid=YmMyMTA2M2Y

Neden Bize İslam’ı Geciktirdiniz?

Neden Bize Islami Geciktirdiniz

Bir nasihat tadında, farkındalık kazandıran bir reelsla karşınızda olduk bu kez. Video, tüm evreni okumanın hakikate ulaştırdığı gerçeğini gözler önüne seriyor. Ayrıca herkes için doğru yaşam ölçüsünün İslam mı olduğu düşüncesini akıllara getiriyor. Reelsi izlemek isterseniz linke tıklamanız yeterli.

https://www.instagram.com/reel/Cjdl-Lzv2Uk/?igshid=YmMyMTA2M2Y

3D Teknolojisi ile Mescid-i Nebevi

3D Teknolojisi ile Mescid i Nebevi

Son videomuz, bizleri buralardan çok uzaklara götürüyor. Zaman ve mekânın üstünde bir peygamberin, zamanı kuşattığı eserlerin yansımasına şahit olmak sevincini yaşatıyor. Reelsi izlemek isterseniz linke tıklamanız yeterli.

https://www.instagram.com/reel/CjvSe0_s0c9/?igshid=YmMyMTA2M2Y

Paylaşımlar ve birbirinden farklı alanlar için hazırladığımız içerikler, gönüllülerimizden gönüllerinize, karşılıklı yazılan bir mektup gibi. Gittikçe anlam kazanan ve dokundukça derinleşen.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu