Duyurular

Bi’ Dünya Haber Youtube Kanalında Neler Var?

İyiliğin sesini yükseltiyoruz. Dünya genelinde Müslümanlar neler yapıyorlar, sorusuna Bi’ Dünya Haber platformu olarak Youtube üzerinden de cevap arıyoruz. İlk olarak haber sitemizde yayımlanan içeriklerin ve çocuk köşesinde yer alan haberlerin seslendirmesini yaptığımız Youtube kanalımızda artık birden fazla içeriği bulabileceksiniz. Saklı Tarih, IlmFeed Podcast Serisi, Tarihe Damgasını Vuran Müslümanlar, Hidayete Eren Hayatlar, Bi’ Dünya Haber Youtube kanalında yer alan video içeriklerden bazıları. Ayrıca çevirisini Bi’ Dünya Haber ekibinin yaptığı Kanada’da yaşayan Müslümanların hayatlarına değinen komedi dizisi “Little Mosque on the Prairie” da Youtube kanalımızda yayımlanmaya başladı.

IlmFeed podcast, Kısa Sohbetler ve Saklı Tarih serilerini dinlerken kendinizi “Hani, devamı yok mu?” diye sorgularken bulabilirsiniz. Özellikle kısa kısa podcastlerden oluşan ve pek çok farklı konuda içerik bulabileceğiniz IlmFeed podcast serisinin zihninizde farklı pencereler açacağına inanıyoruz. Dünya Müslümanları serisiyle İslam’ın farklı coğrafyalarda nasıl yaşandığına dair bilgi sahibi olabileceksiniz. Tarihe Damgasını Vuranlar serisiyle belki de şimdiye kadar isimlerini duymadığınız büyük şahsiyetlerle tanışacak, onların hayatına ve İslam için verdikleri mücadeleye tanıklık edeceksiniz.

Bi’ Dünya Haber platformunda yer alan haberlerin ve çocuk köşesi içeriklerinin seslendirildiği haberler ve çocuk köşesi bölümünde haber metinlerini istediğiniz zaman dinleyebilir ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Dünyanın her köşesinden güzel, ilham verici ve umut aşılayan haberleri dinlemek ve takip etmek için Bi’ Dünya Haber Youtube kanalına abone olmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu