Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
DuyurularHaberler

Kudüs Ajandası Çıktı!

Bi Dünya Haber olarak 4 yılı aşkın süredir Dünya Genelinde Müslümanlar Neler Yapıyor? sorusuyla yola çıkıp sizlerle güzel, olumlu, ilham verici haber ve içerikleri paylaşıyor olmaktan çok mutluyuz. Büyüyen Bi Dünya Haber projesi, bir haber sitesinden öteye geçerek bu projeden izler taşıyan, takipçilerimizin severek kullanabileceği ürünler üretmek, kitaplar yayınlamak için de yola koyuldu. Bu konuda attığımız ilk adım 5 Kıta 22 farklı ülkedeki Ramazan ayını anlatan “Bi Dünya Ramazan” kitabımızdı. 

Bi Dunya Ramazan Kitabi
Kudüs Ajandası Çıktı! 1

Daha sonra Ramazan ayını birlikte daha verimli ve güzel geçirebileceğimiz Bi Dünya Haber Ramazan ajandasını sizlere sunduk. Ajandadan elde ettiğimiz gelirlerle de deprem bölgesindeki çocukların yüzünü güldürmeye çalıştık; onlara küçük hediyeler vererek yaraların sarılmasında bir nebze de olsa katkımız olsun istedik.

Deprem Bölgesi Faaaliyetimiz İçin Aşağıdaki Linke Tıklayabilirsiniz :

https://www.instagram.com/reel/Cp0nyoRsBDh/?igshid=MzRlODBiNWFlZA%3D%3D

Vaye Ramazan Ajandasi
Kudüs Ajandası Çıktı! 2

Bi Dünya Haber Kudüs Ajandası

Şimdi ise halihazırda ümmetin ortak derdi olan Kudüs hakkında uzun süredir yaptığımız çalışmaları, kapsamlı ve bir eğitim programı çerçevesinde sizlere taşıdığımız Bi Dünya Haber Kudüs Ajandası ile karşınızdayız. Filistin’e dair elimizden hiçbir şey gelmiyor gibi düşündüğümüz şu günlerde bize yapabileceklerimizi hatırlatan, aslında yapılabilecek en güzel şeyin Kudüs’ü tanımak olduğunu gösteren bir ajanda Kudüs Ajandası.

Kudus Ajandasi Bi Dunya
Kudüs Ajandası Çıktı! 3

Ajanda Kimlere Hitap Ediyor?

Bi Dünya Haber Kudüs Ajandası, Kudüs’ü dert edinen ve bir şeyler yapmak isteyen ancak ne zaman ve nasıl yapacağını bilemeyen ya da bu konuda bir adım atmış ama bunun sürekliliğini sağlayamamış kişiler için biçilmez kaftan. Her yaştan genç ve yetişkinin kullanabileceği bir ajanda.

Ajanda bizlere aslında tam olarak bir yol haritası sunuyor. Tüm kafa karışıklıklarından uzaklaşarak bu yoldaki rehberimiz oluyor. Öyleyse bu güzel bir yoldaş, rehber niteliğindeki bu ajandayı biraz daha detaylı inceleyerek keşfedelim!

Ajandanın Bölümleri

Ajanda temel olarak üç bölümden oluşuyor: Hazırlık, Maraton ve Bitiş Çizgisi. Tüm bölümler bu yolu daha anlamlı ve yararlı kılmak için özenle kurgulandı.

Kudus Ajandasi Ic Tasarim
Kudüs Ajandası Çıktı! 4

Hazırlık Aşaması

Hazırlık aşamasında yola koyulmadan önce ihtiyaç duyulan 2023 ve 2024 yılı takvimi, Kudüs’ün tarihini anlamak için önemli olayları içeren bir Kudüs Kronolojisi, Kudüs ile ilgili temel olarak okumanız gereken 15 kitaptan oluşan Kudüs Kitaplığı, izlenebilecek filmleri ve belgeselleri içeren Kudüs Filmleri yer alıyor. Süreç boyunca heyecanınızı diri tutacak, zaman zaman çıktığınız yolun anlamını fark ettirecek Kudüs Şiirleri ve Ezgileri de bu bölümde bulunuyor. Bu listelere ajandada özet halinde yer verdik, daha detaylı ve kapsamlı listelere ulaşabilmek için ise karekodlar yerleştirdik. Bu karekodları okutarak detaylı listelere Bi Dünya Kudüs sitesinden ulaşabilirsiniz.

kudus kronolojisi
Kudüs Ajandası Çıktı! 5

Bunun yanındahedef belirlemek için oluşturulan Kudüs Hayallerim, bu yolda istikrarı sağlayabilmek adına zinciri kırmanın yer aldığı İstikrar Zamanı ve aklımıza gelen fikirlerin havada kalmaması ve fikirleri hayata geçirebilmek için gerekli olan soruları içeren Bi Fikrim Var kısmı da yol gösterici materyaller olarak ajandada bulunuyor.

Maraton’a Hazır Mısın?

Hazırlık aşamasını güzelce geçirdikten ve kullanım kılavuzunu okuduktan sonra artık 40 haftalık bir Maraton için işe koyulabilirsiniz.

kudus ajandasi kitap
Kudüs Ajandası Çıktı! 6

Kudüs ajandamızın bu temel bölümü, toplamda 10 kısımdan oluşuyor ve her bir bölüm, Kudüs ile ilgili ayet ve hadisleri içeriyor. Her bölüm 4 haftalık bir plana dayalı olarak, her hafta Kudüs’ü anlamanız için yararlı olacak bilgileri okumanıza, izlemenize teşvik eden görevleri içerecek şekilde düzenlendi. Toplamda 40 haftalık bu bölümde her hafta için özel olarak hazırlanan karekodu tarayarak o haftanın görevlerini öğrenebilirsiniz. Burada bunun için ayrılan bölümlerle yapacağınız görevleri hangi gün yapacağınızı ya da hangi görevleri tamamladığınızı yazabilirsiniz. Görevlerden öğrendiklerinizi not alabilirsiniz.

Bitiş Çizgisi: Kudüs Gezisi Hediye!

40 haftalık süreci verimli bir şekilde geçirip bitiş çizgisine ulaşanları ise hatırlatmalar ve sürprizler bekliyor. Hatırlatma, ajandayı kullanarak öğrendiklerinle kendini geliştirmeyi ve değiştirdiğini düşünerek bu konuda daha bilinçli bir şekilde ilerlemeniz gerektiği. Sürpriz ise 40 haftanın sonuna ulaşanlara özel bir Kudüs turu ve Mescid-i Aksâ’dan gelen özel hediyeler içeren bir çekiliş planladık. Bu çekilişle Kudüs’e gitme fırsatını elde edebilirsiniz.

Kudus planlayicisi
Kudüs Ajandası Çıktı! 7

Artık Bilinçli Bir Şekilde Yola Devam Etme Vakti

Ajandanın sonunda ise öğrendiklerini not alman için geniş bir alan bıraktık. Burada öğrendiklerinizi, öğrenmek istediklerinizi ve aklına gelenleri not alabilirsiniz. Bu ajanda sonrası birçok şey öğrendiğinizi ve tüm bunlarla artık Kudüs’ü daha bilinçli bir şekilde savunacağınızı düşünüyoruz. O halde artık çok daha bilinçli adımlarla Kudüs için daha fazla gayret etme vakti! Bu güzel süreci birçok arkadaşla bir arada geçirerek bu gayreti ikiye üçe dörde katlamak da sizin elinizde.

Ajandayı Nereden Satın Alabilirim?

Bi Dünya Haber Kudüs ajandasına bidunyastore.com dan ulaşabilirsiniz. Ajanda ve kargo süreçleri ile alakalı aklınıza takılan herhangi bir soruyu sormak için ise kurumsal hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

BDS Kartlar
Kudüs Ajandası Çıktı! 8

Elde Edilen Gelirler Nerede Kullanılacak?

Ajandadan elde edilen gelirler Kudüs konusunda farkındalık oluşturmak ve insanların bilinçlenmesini eğitilmesine vesile olacak Bi Dünya Kudüs projesinde kullanılacak. Bu sayede satın alarak hem Kudüs hakkında bilinçlenebileceğiniz bir süreç geçirebilir hem de platformun ayakta kalmasına destek olabilirsiniz.

Biz Kudüs için kalıcı ve anlamlı bir şeyler yapmak için bu ajandayı meydana getirdik, her bir sayfasını özenle planladık. Bi Dünya Haber olarak ajandayı tüm kullananlara verimli ve istifadeli bir süreç dileriz. Bu konuda motive olabilmemizi ve faydalı olabilecek kaynakları sizin için üretmemizi sağlamak adına yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın!

Satın Almak İçin: www.bidunyastore.com

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu