Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Bizden HaberlerDuyurular

Bi’ Dünya Store Açıldı!

Kurulduğumuz günden bu yana Bi’ Dünya Haber Ekibi olarak umut veren haberleri, ilham veren hikâyeleri, merak duyulan yaşamları sizlerle paylaştık ve paylaşmaya devam ediyoruz.

“Daha fazla ne yapabiliriz?” sorusuyla yola çıkarak yeni projeler ile sizlerle buluşuyoruz. İşte bunlardan bir tanesi de Bi’ Dünya Store!

Bi’ Dünya Store Nedir?

Bi’ Dünya Store, çeşitli alanlarda özgün ürünler tasarlayan, hazırladığı ürünler ile dünyanın dört bir köşesine ulaşmaya çalışan ve elde ettiği gelirle sosyal sorumluluk projelerine destek olmak isteyen bir kuruluş.

Bi’ Dünya Store’da Neler Var?

11 ayın sultanı Ramazan’ı dolu dolu yaşamak ve kendisini özel hissetmek isteyenler için özel seri Ramazan Ajandası, Ramazan’ı çocuklarımla birlikte keyifle geçireyim diyenlere Çocuk Ajandası, usta kalemlerin incileri eserler, yazarlardan imzalı setler, kişiye özel ürünler ve daha fazlası…

ramazan ajandası
Bi' Dünya Store Açıldı! 1

Bi’ Dünya Store’dan Nasıl Alışveriş Yapabilirim?

bidunyastore.com adresinden ister üye olarak isterse üye olmadan sipariş oluşturabilirsiniz. Kategoriler kısmından dilediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve hızlıca sipariş verebilirsiniz. Bunun dışında çeşitli pazaryerlerinden de ürünlerimize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda ise +90 541 349 88 00 no’lu whatsapp destek hattından tek tıkla bizlere ulaşmanız mümkün.

Ekran goruntusu 2023 07 15 230034
Bi' Dünya Store Açıldı! 2

Bi’ Dünya Store’dan Elde Edilen Gelirlerle Ne Yapılıyor?

Bi’ Dünya Store satışlarından elde edilen gelirlerle çeşitli sosyal sorumluluk projelerine destek oluyoruz. Deprem bölgesinde yapılan çocuk şenliği, Afrika’da gerçekleştirilen yetim şenliği bunlardan bazıları 🙂

1 Ramazan Seti 1 Cocuk Projesi
Bi' Dünya Store Açıldı! 3

Projelerinize Ben de Destek Olmak İstiyorum, Ne Yapabilirim?

Projelerimize destek olmak ve daha çok kişiye yayılmasına katkı sağlamak isterseniz bidunyastore.com web sitemizden sipariş oluşturabilir, +90 541 349 88 00 no’lu whatsapp hattımızdan ve @bidunyastorecom instagram adresinden bizlere ulaşarak destek sağlayabilirsiniz.

Şimdi sen de iyiliğin sesini aç 🙂

Bi’ Dünya Store’a ulaşmak için tıklayın:

mağaza
Bi' Dünya Store Açıldı! 4

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu