Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Duyurular

Bi’ Dünya Haber Youtube ve Soundcloud’da

“İyiliğin Sesini Aç” sloganıyla çıktığımız bu yolda mecazlar gerçek oldu! Teveccüh ettiniz, bizleri yalnız bırakmadınız ve iyiliğin yayılmasında yardımcı oldunuz. Açtınız iyiliğin sesini, bazense bizzat siz ses oldunuz ve yayıldı güzellikler…

Şimdi iyiliğin sesini gerçek anlamda açma vakti… Çünkü Bi’ Dünya Haber içeriklerini sesli olarak takip etmeniz artık mümkün. Seslendirme çalışmalarımız başladı ve yakında birçok haberi Youtube ve Soundcloud’da da bulabileceksiniz.

İyi haberler duymaya hepimizin ihtiyacı var. Bundan hareketle göremeyen, okuyamayan dostlarımızın da iç açıcı içeriklerden haberdar olmasını istedik. Seslendirmeler ile artık onlar da iyi haberlerin sesini açabilir.

Haberlerimizi halihazırda takip edip okuyanlara gelince, sizler için de dinlemek yeni bir seçenek olabilir. Seslendirilmiş içeriklerimiz yolculukta, ev işlerinde ya da farklı meşgalelerin yanında eşlik edebilir. Bir işinizi görürken diğer yandan güzel haberlere kulak vermek isterseniz bir tık’la iyiliğin sesini açabilirsiniz.

Seslendirmelerin bir diğer muhatabı da çocuklar olsun isteriz. Hepimizin iyilikle tanışması çocukluğa dayanır, malum. Çocuk kalbi iyiden de kötüden de tesire meyillidir. Bir şeylerden etkilenirse iyiliğe dair, birileri olursa örnek aldığı, severse iyiyi ve iyiliği; kalbinde bir iz kalır ve sonra bu iz ömür boyu taşıyacağı erdemlere dönüşebilir. Bu yüzden bu haberleri okuyamasa bile duyması, çocukların iyilikle tanışması için de faydalı olur umudundayız. Ebeveyni, ablası ya da abisi sesli bir haberi dinlerken kulak veren bir çocuk, kim bilir neler biriktirecek o pak zihninde. Sonra büyütecek, kendisi de büyüyecek ve iyiliğin sesini en çok o açacak belki de…

Oynatma listemize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu