İlham Veren ProjelerBizden Haberler

1 Ramazan Seti 1 Çocuk Projesi

Yakın zamanda yaşadığımız deprem afeti sebebiyle onbinlerce kişiyi kaybettik. Bu kayıplar ve yaşanan travmalar çocuklar için daha yıkıcı olabiliyor. Sahada her alanda çalışmalar yürüten çok güzel ekipler var. Bizler de neler yapabiliriz diye düşündük ve “1 Ramazan Seti 1 Çocuk” projesini başlatmaya karar verdik.

Oluşturduğumuz ramazan setlerinin satışlarından elde edilen gelirler ile bölgede faaliyet gösteren çeşitli sivil toplum kuruluşları ile ortak projeler yapmayı onların faaliyetlerini desteklemeyi düşünüyoruz. Bölgedeki çocuklar için şenlikler yapıp, oyunlar oynayıp onlara şeker/çikolata/oyuncak vb. küçük hediyelerden oluşan paketler vermeyi düşünüyoruz. Ayrıca bunu bir farkındalık çalışmasına dönüştürmek niyetindeyiz. Sahada yaptığımız faaliyetleri de @bidunyahaberorg Instagram hesabından paylaşacağız. Gelelim merak edilen sorulara:

1 Ramazan Seti 1 Çocuk Projesine Nasıl Dahil Olabilirsiniz?

Oluşturduğumuz ramazan setlerinden satın alarak projemize destek verebilirsiniz. Bu seti kendinize alabileceğiniz gibi bir arkadaşınıza da hediye edebilirisiniz. Arkadaşına hediye göndermek isteyenler için bir buton oluşturduk oraya gerekli bilgileri girmeniz yeterli. Biz de elde edilen gelirlerle çalışmalarımızı yapacağız. Aslında bir setin satın alınması demek bir çocuğa şeker/çikolata/oyuncak vb. küçük hediyelerden oluşan paketin ulaşması demek. Her siparişin yanında sizler için ufak teşekkür kartları hazırladık. Tüm gelişmeleri ayrıca sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

1 Ramazan Seti 1 cocuk 1

Ramazan Setinde Neler Var?

Ramazan setinde kendi ürettiğimiz bir Ramazan Ajandası ve bir adet kitap bulunuyor. Farklı ilgi alanlarına ve konulara göre kitaplar çeşitlenmekte. Sitemizde gezinip en çok beğendiğiniz seti satın alabilir veya bir arkadaşınıza hediye edebilirsiniz. Her sette bulunan Ramazan Ajandası hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Ramazan Ajandası

Mor Seyrusefer Ramazan Seti 4
Seyrüsefer Ramazan Seti
Lacivert Kudus Ramazan Seti
Kudüs Ramazan Seti
Mavi Ramazan Seti.jpg
Bi’ Dünya Ramazan Seti

Ramazan Setlerini Nereden ve Nasıl Satın Alabilirim?

Online satış:

Bidunyastore.com sitemiz üzerinden online olarak ürünleri satın alabilirsiniz. Dilerseniz kredi kartı yoluyla dilerseniz de havale yöntemi ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartıyla yapılan ödemelerde talebiniz otomatik olarak sistemimize düşecektir. Havale seçeneğini seçtiğinizde ise ödemeyi yaptığınızda 0 544 816 80 88 nolu Whatsapp hattına dekontunuzu atarak bildirim yapmanız yeterlidir.

Fiziki Satış:

Fiziki olarak ürünleri satın alabileceğiniz farklı satış noktaları bulunmakta.Yapılan görüşmeler neticesinde bu yerlerin sayısını artırmaya çalışıyoruz. Güncel olarak nerelerde satıldığını öğrenmek isterseniz adres ve konum bilgileri için 0 544 816 80 88 nolu telefona whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.

Toplu Alım Yapılabiliyor mu?

Toplu alım seçeneği de mevcut. Çeşitli öğrenci kulüpleri, dernek, vakıflar ya da satıcılardan böyle teklifler alıyoruz. Bu tür talepleriniz için Whatsapp hattımızdan bilgi alabilirsiniz. Projemize toplu alım yaparak destek olanları da @bidunyahaberorg isimli Instagram hesabından duyurup teşekkür mesajı yayımlayacağız.

Her Türlü Sorunuz İçin: Whatsapp Satış Hattı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu