DuyurularBizden HaberlerEsmaül Hüsna ProjesiHaberler

99 Gün 99 Esma Projesi – Sıkça Sorulan Sorular

99 Gün 99 Esma Projesi ile ilgili son 24 saattir inanılmaz bir soru ve mesaj trafiği alıyoruz. Herkese hızlıca dönmemiz mümkün olamıyor ve arada gözden kaçanlar oluyor. O sebeple sıkça sorulan soruları sizin için derledik ve en açık ve net bir şekilde yazmaya çalıştık. Burada cevabını bulamadığınız sorular olursa hangi konuda kime ulaşmanız gerektiğini de yine aşağıda belirteceğiz. Umarız hayırlı ve güzel bir süreç olur. 

Not: Yazılan tüm bilgiler Bi Dünya Haber tarafından yapılacak program ile ilgilidir. Eğer başka bir sayfadaki kamp programını görüp geldiyseniz programların karışmaması için doğrudan gördüğünüz sayfaya yazmanız gerekmektedir. Aynı materyal takip edilse de her grubun programı değişebiliyor.

99 Gün 99 Esma Projesi hakkında bilgi alabilir miyim?

Proje ile ilgili detaylı bilgi için şu yazıyı okuyabilirsiniz : 99 Gün 99 Esma Projesi Başlıyor

Kampa katılım ücreti var mı?

Kamp için herhangi bir ücret bulunmamaktadır. Program boyunca takip edeceğimiz ajandayı herhangi bir siteden veya dükkândan temin etmeniz gerekmektedir.  Özel hediye paketiyle gönderileceği için ve hızlıca ulaştırdıkları için biz soranlara Bi Dünya Store sitesini tavsiye ediyoruz. Başka platformlar ile ilgili herhangi bir bilgimiz bulunmaktadır. Fiziki olarak temin etmek isterseniz bulunduğunuz ildeki kitapçılara veya satabileceğini düşündüğünüz dükkanlara da ellerinde olup olmadığını veya getirip getiremeyeceklerini sorabilirsiniz.

Kamp herkese açık mı?

Kamp hanımlara mahsustur. 

Kamp için kontenjan var mı?

Kamp kontenjanları da ajandalar da sınırlıdır. Yeterli sayıya ulaşıldığında ve ajandalar tükendiğinde başvuru formu kapanacaktır.

Kamp online mi olacak?

Evet, online olarak WhatsApp grubu üzerinden yürütülecektir. 

Kamp ne zaman başlıyor? Sonradan katılabilir miyim?

3 Aralık 2023 tarihinde başlayacağız. Geç duyanlar veya sonradan katılmak isteyenler yer olması halinde katılabilirler. Her gün bir esma üzerinden gideceğimiz için sonradan katılan arkadaşlar önceki süreci kaçırmaları dışında bir fark olmayacaktır.

Ajandayı nereden temin edebilirim?

Bi Dünya Store üzerinden temin edilebilir : https://bidunyastore.com/

Ajanda fiyatları nedir?

Ajandada farklı versiyonlar bulunmaktadır. Ayrıca tekli ve grup şeklinde alımlarda ya da set şeklinde fiyatlar farklı olduğu için tüm detayları Bi Dünya Store üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Kendimiz grup kurarak ekipçe bunu takip edebilir miyiz? Sizin programınıza hiç dahil olmasak olur mu ?

Bize çeşitli sohbet gruplarından veya arkadaş gruplarından mesajlar geliyor. Kamp programı aslında insanlara ilham olabilmek için başlattığımız bir hareket. Eğer küçük gruplar halinde farklı ekipler kendi aralarında bunu yapacaklarsa başkalarının da ilham olduğumuz için kendimizi mutlu hissederiz. Hatta bu tür durumlarda kolaylık olması adına Bi Dünya Store ile görüşüp indirim talebinde de bulunabiliriz.

Kermeslerde bunları satabilir miyiz ?

Hayır için yapılan bu tarz kermeslere özel bir indirim yapılabilir. Böylece hem faydalı güzel bir sürece vesile olmuş oluruz hem de ortaya bir de hayır çıkmış olur. Bu tarz tüm talepleri Bi Dünya Store sitesine iletebilirsiniz.

Okulda öğretmenim veya Kur’an kursunda eğitimciyim. Öğrencilerimiz için topluca almak istiyoruz. Herhangi bir indirim yapılabilir mi?

Bu tarz taleplerde de öğrencilere destek olmak için ek indirimler yapılabilir ve öğrenciler için her biri ayrı olarak hediye paketi yapılabilir.  Yine bu tarz talepleri Bi Dünya Store sitesine iletebilirsiniz.

Buraya almayı unuttuğumuz ve yanıt bulamadığınız herhangi bir soru olması halinde şu iki numaraya yazabilirsiniz:

Ajanda tedarik, indirim satış, kargo,stok meseleleri için : Bi Dünya Store

Kamp programı ile ilgili yanıt bulamadığınız sorular için :  Bi Dünya Haber

Ajandayı temin ettim ve kampa başvuru yapmak istiyorum diyenler ise forma yan taraftan ulaşabilir. Alımlar kademeli bir şekilde yapılacaktır :  Kamp Başvuru Formu

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu