Bizden HaberlerDuyurularHaberler

99 Gün 99 Esma Projesi Başlıyor!

Bi Dünya Haber olarak hız kaybetmeden ümmet için verimli projeler üretmeye, beğenilen projelerimizi geliştirmeye devam ediyoruz. 99 Gün 99 Esma Projesi de bunlardan yalnızca biri.

Neler Yapmıştık?

Geçen yıl Jenny Molendik Divleli hanımefendinin öne çıkardığı Ramazan’a 99 Gün Kala 99 Esma Projesi’ni geliştirerek sizin için whatsapp aracılığıyla size günlük görevler vererek bir yolculuk haline getirmiştik. Her gün Allah’ın güzel isimlerinden birini hayatımıza yansıtarak öğrenmeye çalışmıştık. Projeyi duyurur duyurmaz yüzlerce başvuru alıp whatsapp gruplarına sığamamıştık 😊 Geçen sene elhamdüllilah güzel önerileriniz, destekleriniz, büyük ilginiz ve hayır dualarınız ile projeyi tamamlamıştık. Buna dair yazımızı aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz : 99 Esma Projesini Tamamladık!

99 Gün 99 Esma Projesi’nde 2. Yıl!

Geçen yıl proje boyunca whatsapp aracılığıyla sizlerle süreci güzel götürsek de hep birlikte takip edebileceğimiz fiziki bir materyalimiz olması gerektiği yönünde çokça talep aldık.. Şimdi ise geçen sene eksikliğini hissettiğimiz basılı materyal sorununa çözüm ürettik ve çok daha hazırlıklı bir şekilde sürece başlamayı planlıyoruz.

Peki neler yapacağız? Yine whatsapp grubu üzerinden her gün Allah’ın bir esmasını öğreneceğimiz bir program belirledik. Program sizler için ürettiğimiz Bi Dünya Haber Esma-ül Hüsna Ajandası ile koordineli bir şekilde gidecek. Ajandayı kullanırken bir yandan sizin gibi bu yolda olan kişilerle bir arada olup motive olabilecek ve istikrar kazanabileceksiniz. Bi Dünya Haber Esmaü’l Hüsna Ajandası içerisinde her gün farklı bir esma için anlam, açıklama , ayet ve not alanı, her gün o Esma için hazırlanmış görevler, etkinlik tavsiyeleri, haftalık testler, dini günler takvimi, bilgilendirici yazılar, Esmaül Hüsna ezber tablosu dahil birçok özel alan içeriyor. Ancak daha detaylı bir şekilde ajandada neler olduğunu merak ediyorsanız bu linkten de öğrenebilirsiniz: https://www.bidunyahaber.org/esmaul-husna-ajandasi-cikti/

Hanımlara Özel Esmaü’l Hüsna Kampı

Proje whatsapp grubu aracılığıyla yürütülecek. Her gün ajandayı destekleyecek, ajanda ile bağlantılı faydalı paylaşımlar yapılacak. Yani projeye katılman için yapman gereken 2 şey var:

1)Esma-ül Hüsna Ajandası’nı temin etmek

2) Kamp grubuna katılmak için başvuru formunu doldurmak

Öyleyse Haydi Başlayalım!

Esma-ül Hüsna Ajandasını temin için şu linke bakabilirsin :  https://bidunyastore.com

Ajandayı temin ettikten sonra kamp grubuna dahil olmak için ise başvuru formunu doldurman yeterli : Başvuru Formu

Program ile ilgili bize sıkça sorulan soruları da tek bir yerde topladık. Aklına takılan bir şey olursa buraya bakabilirsin : Sıkça Sorulan Sorular

Hepimiz için bolca istifadeli, Rabb’imizi daha iyi tanıdığımız bir 99 gün geçirmek dileğiyle!

2 Yorum

  1. İstifadeli olacağını düşünüyorum.çok güzel düşünülmüş Bi proje şimdiden çok teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu