Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
HaberlerÇevre-Hayvan Haklarıİngiltere

El Ele Verip Şehri Temizlediler

LUTON, BİRLEŞİK KRALLIK –  Luton sokaklarında, yaklaşık 200 torba çöp toplandı.  Luton’daki camiler, şehri temizlemek için birçok organizasyon ile birlikte çalışarak, şehrin her bir yanından farklı insanların bir araya gelmesini sağladılar. “The Big Clean Up” (Büyük Temizlik) girişimi şehirde inanılmaz derecede başarıya ulaşarak, daha temiz bir şehrin bilincini, komşulara yardım etmeyi, sosyal sorumluluk üstlenmenin ve çevreye bakmanın önemini göstermeyi sağladı.” diye belirtti Sujel Miah, Luton Today haberine göre.

Çeşitli inanış ve kültürlerden, şehri önemseyen ve birlikte çalışarak daha güçlü ve huzurlu bir toplum inşa etmeyi isteyen insanları, aileleri ve çocukları bir araya getirdik.

İlişkiler İnşa Ediliyor

Evsizler vakfı Signposts bu girişimi ekipman ve gönüllü çalışanlarıyla destekledi. Üstelik her bir etkinlik sonrası, camilerin desteğiyle, birlikte güzel yemekler yenilerek insanların güzel anılar biriktirmeleri sağlanmış oldu.

Gönüllülerden Recep Khan duygularını şöyle ifade etti:

Bu projenin bir parçası olmaktan mutluluk duyuyorum gerçekten. Daha güzel ve iyi bir gelecek için çalışan ve hayalleri olan insanlarla birlikte çalışmak çok güzeldi. Herkese teşekkür ederim.

Hockwell Ring Camii’nden proje yöneticisi Muhammed Muhit Miah’ın umut ifade eden sözlerini birlikte dinleyelim:

“Projeyi yönetebildiğim için çok memnun oldum. Şehir içinde bizi 7 cami ve topluluk destekledi. Yaz tatilinde tüm hafta sonlarında 6 yaşındaki çocuklara kadar “Büyük Temizleme”ye yardım ettiğine şahit olduk.”

Ayrıca hedeflerinden bir tanesi, genç yaştan itibaren insanların çevrenin ve temizliğinin önemini kavramalarıdır. Lutonyalılar olarak gurur duymaları gerektiğini ve gelecek yaz daha çok insanın katılımını beklediğini, belirtti.

The Big Clean Up Buyuk Temizlik

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu