Üniversite Kampüslerinden Ramazan Manzaraları

0
208
Ramazan Yemeği

Ramazan her yıl rahmetiyle, bereketiyle sofralarımızı ve gönüllerimizi şenlendiriyor. Bizler de her yıl aynı heyecanla aynı coşkuyla Ramazan’a hazırlanıyor, onu karşılıyoruz. Ramazan ayının son gününde sizler için üniversite iftar manzaralarını derledik. Birbirinden kıymetli öğrenci ve öğretmenleriyle kampüslere kurulan iftar sofralarındayız.

1Boğaziçi Üniversitesi

Ramazan Sevinci

Ramazan, kardeşini anlayabilme
Ramazan, on bir ayın kıymetli on ikincisi

2İstanbul Üniversitesi

Ramazanda İftar

Ramazan, kardeşine bir tebessüm hediye etme
Ramazan, rahmet bereket
Ve Ramazan, ümmet.

3Galatasaray Üniversitesi

Ramazan Manzaraları

Her yıl Ramazan ayında ortaya çıkan manzaralar gönüllerimizi fethetmekle beraber gözlerimize şenlik oluyor. Bu yıl da birçok okulda bu manzaralara şahit olduk. Ramazan iftarlarında ortaya çıkan birlik, beraberlik ve ümmet olma bilinci kalplerimizi doyurdu..

4İstanbul Teknik Üniversitesi

Ramazan Manzaraları Ve Sevinci

İslam; birlik dini, topluluk dini. Nerede güzel bir topluluk olsa hep oraya katılmak hep onlardan bahsetmek ister gönül. Bu yazımızda da sizlere bu güzel topluluklardan, Ramazan iftarlarında ortaya çıkan güzel manzaralardan görseller sunacağız.
Ramazanı layıkıyla yaşamak hep gönlümüzde olan bir duadır. Her yıl biraz daha yaklaşırız bu duamıza ve her yıl yeni bir güzellikle karşılaşırız Ramazan ayında. Bir sonraki Ramazan’da bizi karşılayacak güzellikleri merakla bekliyoruz.

Önceki İçerikDünyada Osmanlı İzleri: Gürcistan
Sonraki İçerikİslam Şehirleri: Nişabur

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz